Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

DLA FIRM

Kliknij na wybraną specjalizację, aby uzyskać o niej więcej informacji:

KURSY SZYTE NA MIARĘ

W Western School oferujemy indywidualnie przygotowywane kursy językowe dla firm z różnych sektorów. Absolutną nowością na rynku jest możliwość opracowania programu kursu w oparciu o dostarczone przez firmę materiały, np. schematy budowy urządzeń, prezentacje produktów lub sformuowania najczęściej wykorzystywane w korespondencji biznesowej.

Dzięki naszym kursom Twoi pracownicy będą profesjonalnie reprezentować Twoją firmę!

Na naszych zajęciach kładziemy szczególny
nacisk na konwersację. Kursanci mają wiele okazji do wypowiedzenia się - zarówno w ramach aranżowanych scenek jak i otwartej dyskusji. Zajęcia prowadzone są dynamicznie a czas jest maksymalnie wykorzystywany.

Co nas wyróżnia?
1) Zajęcia są dostosowane do Państwa potrzeb. Po rozmowie z przedstawicielem Państwa Firmy zaprezentujemy projekt konspektu zajęć oraz mapę celów, do jakich grupa będzie wspólnie dążyć.
2) Jesteśmy elastyczni. Zajęcia mogą odbywać się we wskazanych przez Państwa terminach oraz miejscu.
3) Umożliwiamy płatności w okresach miesięcznych.
4) Dbamy o jak najwyższą jakość zajęć - zarówno pod względem merytorycznym, jak i różnorodności i atrakcyjności ćwiczeń.
Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zarówno kursanci, jak i ich zwierzchnicy, mają cały czas dostęp do
dziennika internetowego, w którym odnotowywane są tematy zajęć, punktacja, obecności i prace domowe. Wszyscy lektorzy Western School mają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, ale przede wszystkim są sumienni i przygotowani do zajęć. Ich praca jest na bieżąco monitorowana.

W celu umówienia się na spotkanie w sprawie szkolenia w Twojej Firmie wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 730 783 454.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego