Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Dorośli

Kursy

Kursy dla dorosłych są skierowane do osób powyżej 17 roku życia. Ich tematyka została dostosowana do wieku i zainteresowań uczestników. Kurs zawiera elementy kształtujące wszystkie umiejętności językowe, w trakcie zajęć kładziemy jednak szczególny nacisk na mówienie.

Informacje

• nauka rano lub popołudniu
• nauka również od podstaw
• 2x2h, 1x4h lub 1x2h w tygodniu
• dynamiczne zajęcia
• kontakt z lektorem
• lekcje w centrum Ożarowa

Wspólnie ze słuchaczami staramy się zbudować świadomość językową poprzez konwersacje oparte o naturalne sytuacje życiowe jak również otwarte dyskusje. Dla najlepszych rezultatów wymagamy także samodzielnej pracy w domu, na którą składa się część obowiązkowa oraz fakultatywna. Jednak bez obaw, prace domowe to nie tylko monotonne "wypełnianie luk", ale także słuchanie nagrań, czytanie lektur czy przygotowywanie wypowiedzi ustnych. W trakcie i na koniec semestru przeprowadzane są testy, które pozwolą Wam śledzić własne postępy w nauce.

Z łatwością pogodzisz naukę z pracą!

Zajęcia odbywają się rano lub wieczorem, w systemie 2x2h, 1x2h lub 1x4h, w centrum Ożarowa Mazowieckiego.
Poza zajęciami możliwy jest kontakt z lektorem drogą mailową, co sprawia że jest to doskonały kurs dla zapracowanych osób dorosłych.

Zajęcia 50+

Osoby dojrzałe zapraszamy na zajęcia przygotowane specjalnie dla nich.
W nieformalnej atmosferze, przy kawie i herbacie, poznają Państwo ten wspaniały i niezwykle przydatny język. Już po kilku miesiącach nauki żaden wakacyjny wyjazd czy rozmowa z kuzynami z zagranicy nie będą Wam straszne.
Na zajęciach koncentrujemy się na rozmowie na interesujące Was tematy, ale też oglądamy krótkie filmy, czytamy, słuchamy. A do domu - oczywiście praca domowa :)
Serdecznie zapraszamy!


Powrót do treści | Wróć do menu głównego