Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Dzieci

Kursy

7-9-latki

Dla najmłodszych uczniów naszej Szkoły przygotowaliśmy specjalny program uwzględniający ich specyficzne potrzeby: ogromną ciekawość świata, odwagę a także - potrzebę zabawy :) Gry, piosenki i zabawy ruchowe są nieodłącznym elementem każdych zajęć. Lektorzy grup dziecięcych starają się przede wszystkim ośmielić dzieci do mówienia i sprawić by nauka angielskiego była dla nich dobrą zabawą a nie przykrym obowiązkiem.

Jednak zajęcia to nie tylko zabawa, ale także nauka oraz konkretne wymagania stawiane dzieciom - oczywiście dostosowane do ich wieku i możliwości. Za prace domowe i pracę na lekcji dzieci otrzymują punkty, które wymieniają na drobne nagrody rzeczowe - to niezwykle skuteczna metoda! Do nauki mobilizują ich także testy.

Dwa razy w semestrze rodzice otrzymują Karty Wyników z opinią lektora i podsumowaniem punktowym.

Informacje

• gry, piosenki, zabawy
• cały czas mówimy po angielsku!
• 2x1h w tygodniu
• prace domowe, punkty i nagrody :)
• kontakt z lektorem
• lekcje w szkole Twojego Dziecka lub w naszej siedzibie

10-12-latki

Starsze dzieci, choć również potrzebują gier i zabaw na zajęciach, potrafią już bardziej się skupić i efektywniej wykorzystywać czas na lekcji. Program dla nich został ułożony tak, by te bardziej wymagające ćwiczenia przeplatane były krótkimi grami lub innego typu zabawami (oczywiście po angielsku!).

Lektorzy próbują przede wszystkim zachęcić dzieci do mówienia i pokazać, że angielski przydaje się na co dzień: do słuchania piosenek, oglądania filmów czy rozmów podczas zagranicznych wakacji.

Tak samo, jak na zajęciach dla maluchów, rodzice i uczniowie spotkają się z punktami, pracami domowymi oraz okresowymi Kartami Wyników z opinią lektora.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego