Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Metoda

Cennik i oferta

W Western School nie koncentrujemy się na jednej metodzie nauczania. Staramy się uchwycić i przekazać Wam język jako całość. Gramatyka, słownictwo, umiejętności czytania, słuchania i mówienia stają się siecią wzajemnie połączonych elementów. Naszym celem jest sprawienie, byście otworzyli się na tę nową wiedzę i umiejętność oraz zaczęli myśleć po angielsku. Przekonacie się, że to nie takie trudne.

Jesteśmy szkołą wymagającą, jednak uważamy, iż wysoko postawiona poprzeczka świadczy o jakości nauczania. Na zajęciach nie zapominamy o żadnej z umiejętności językowych, starając się, by każdy z uczestników kursu w takim samym stopniu z niego skorzystał. Najwięcej czasu poświęcamy trudnej sztuce konwersacji, wychodzimy bowiem z założenia że pozostałe umiejętności mogą być z powodzeniem kształtowane w ramach prac domowych. Naszym największym wyzwaniem jest przekazanie Wam jednego z najtrudniejszych aspektów nauki języka - motywacji.


Z czym spotkacie się na naszych zajęciach?

 

zróżnicowane i atrakcyjne ćwiczenia, które sprawią, że lekcja minie w mgnieniu oka

 

lektury - w każdym semestrze omawiana jest jedna lub dwie książki angielskojęzyczne

 

obowiązkowe i dodatkowe prace domowe, na które składają się ćwiczenia kształtujące wszystkie umiejętności językowe

 

regularne testy sprawdzające Wasze postępy

 

nagroda rzeczowa dla najlepszego studenta w grupie :)

 

dodatkowe ćwiczenia indywidualne przygotowywane przez naszych lektorów dla osób pragnących poświęcić angielskiemu więcej czasuKursy językowe nie są tanie. W Western School szanujemy Wasze pieniądze dlatego w trakcie trwania kursu staramy się przekazać Wam jak najwięcej naszej wiedzy i umiejętności.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego